Latest Project

Rolety Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są osłonami okien przeznaczonymi do użytku zewnętrznego, o dużo solidniejszej konstrukcji odpornej na działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr, słońce, woda i ekstremalne temperatury.

Rolety zewnętrzne, stosowane głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza przed wandalizmem i włamaniem, idealnie chronią wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Nowoczesne rolety zewnętrzne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, stanowią również doskonałą izolację akustyczną, termiczną, powodują znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej, zabezpieczają otwory okienne i elewację przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Warto pamiętać, że elektryczne napędy i sterowania znacznie podnoszą komfort użytkowania przesłon, zwłaszcza w przypadku dużej ilości rolet, rolet montowanych w trudno dostępnych miejscach lub przesłon o dużych gabarytach.

Czym są rolety zewnętrzne i do czego służą?

Rolety zewnętrzne są montowanymi na zewnątrz przesłonami okien. Z tej racji posiadają trwałą i solidną konstrukcję, odporną na czynniki atmosferyczne - nie straszne im mocne wiatry, ostre promienie słońca czy wysokie temperatury.

 

Zalety rolet zewnętrznych

Roleta Zewnętrzna - Altanka

Rolety tego rodzaju posiadają wiele zalet, między innymi:

  • chronią wnętrze domu przed wandalizmem i włamaniami, toteż często są montowane w mieszkaniach umiejscowionych na parterze. 
  • chronią wnętrze przed nasłonecznieniem i nagrzaniem, ułatwiając utrzymanie w nim przyjemnej temperatury nawet w gorące dni. 
  • rolety wysokiej jakości zapewniają izolację akustyczną i termiczną, poprawiając komfort wnętrza oraz pozytywnie wpływając na oszczędność energii cieplnej. 
  • dzięki elektrycznemu napędowi i sterowaniu o wiele łatwiej jest użytkować rolety umiejscowione w trudno dostępnych miejscach. 

 

Montaż rolet zewnętrznych

Rolety Zewnętrzne

Jesteśmy działającą na terenie Torunia firmą i specjalnie dla Państwa zajmiemy się produkcją, montażem oraz serwisem rolet zewnętrznych. gwarantujemy zarówno nienaganną jakość wytwarzanych przez nas produktów, jak i profesjonalną usługę ich montażu. 

Rolety zewnętrzne przez nas oferowane znacznie podniosą komfort Państwa domu czy mieszkania.

 

 

 

RolPro.eu

ul. Grudziądzka 163 d lok. 10
87-100 Toruń
Tel : 503-900-131
Email : rolpro@rolpro.eu