Latest Project Latest Project Latest Project

Rolety Materiałowe

To najbardziej popularny system roletowy obecny na rynku polskim. Jest to roleta, w której wałek z tkaniną osłonięty jest kasetą aluminiową a wzdłuż jej końców prostopadle umiejscowione są prowadnice. Roleta jest przykręcana za pośrednictwem płytek bocznych do listew przyszybowych czterema wkrętami. Jest także możliwość przyklejenia kasetki do górnej krawędzi szyby. Tkaninę opuszczamy i podnosimy za pomocą uniwersalnego mechanizmu samoblokującego, dzięki któremu możemy tkaninę zatrzymać w dowolnym miejscu bez konieczności blokowania łańcuszka. Rolety wewnętrzne to doskonałe rozwiązanie w walce z upałem i wysoką temperaturą. Wykonujemy je z wielu rodzajów materiałów: niepalnych, nieprzepuszczających światła, zmywalnych czy też z materiałów wzorzystych.

Zalety produktu:

Rolety Materiałowe

Mieszkając w Toruniu, nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć sprzedawcę moskitier, rolet i innych akcesoriów okiennych. Wystarczy zajrzeć do przedsiębiorstwa RolPro, które posiada szeroką ofertę dla swoich klientów. Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą, a także różnymi usługami w zakresie swojej oferty.

Roleta Materiałowa

Jakie usługi i produkty znajdują się w ofercie?

 

Wśród usług można znaleźć montaż czy serwis, produktów, z którymi będzie można zaraz się zapoznać. RolPro posiada w swojej sprzedaży:

 

Co takiego zapewnią moskitiery?

 

Jest to świetna ochrona przed wszelkiego rodzaju insektami. Wystarczy zamówić produkt według własnych wymagań, a zostaną one bezinwazyjnie zamontowane. Wielkim plusem jest dodatkowe uszczelnienie moskitiery.

 

Rolety MateriałoweRolety materiałowe dla każdego

 

Rolety wewnętrzne, to szeroka oferta, w której do wyboru są różnego rodzaju kolory, wzory czy materiały. Rolety materiałowe mogą posiadać dodatkowe udogodnienia, podnoszące komfort przebywania w pomieszczeniu. Chronią one skutecznie przed słońcem, a także przez zbytnim nagrzaniem pomieszczenia. Spośród rolet materiałowych można  odpowiednio dobrać wykonanie do wnętrza. 

 

Żaluzje do domu i do biura

 

Oferowane żaluzje są przygotowane w taki sposób, że swobodnie można j zamontować zarówno w domu, jak i świetnie wkomponują się w wystrój wnętrza biura. Oferowane są żaluzje aluminiowe, verticale, czy plisy.  

W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie.

RolPro.eu

ul. Grudziądzka 163 d lok. 10
87-100 Toruń
Tel : 503-900-131
Email : rolpro@rolpro.eu