Moskitiery

Moskitiery ramkowe okienne są najprostszą formą moskitier. Mocowane bezinwazyjnie we framudze okna. Są tanie i praktyczne. Moskitiera ramkowa montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system, utrudniając insektom przenikanie do wnętrza pomieszczenia. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie w celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Dużą zaletą moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego wypięcia i wpięcia moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

Zalety produktu:

Moskitiera rolowana pionowa to doskonałe rozwiązanie do okien lub drzwi, a także do okien dachowych. Kaseta i prowadnicami wykonana jest z aluminium malowanego metodą proszkową, dzięki czemu odporna jest na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Siatka zamontowana we wnętrzu kasety wykonana jest z włókna szklanego. Zwija się ona za pomocą zamontowanego w kasecie mechanizmu sprężynowego. Moskitiery rolowane charakteryzuje najwyższa jakość i estetyka wykonania. Jedną z wielu zalet moskitiery rolowanej jest brak konieczności demontażu na okres zimowy, gdyż kaseta zamontowana na zewnętrznej stronie okna, bądź w jego wnęce całkowicie chroni siatkę przed szkodliwym wpływem środowiska w tym okresie.

MoskitieraRolPro jest firmą znajdującą się w Toruniu, gdzie zajmuje się zarówno produkcją, sprzedażą oraz różnymi usługami związanymi z posiadaną ofertą.

Oferta moskitier

Firma zajmuje się zarówno produkcją, montażem, jak i serwisem sprzedawanych produktów - w tym moskitier. Dzięki temu klient ma gwarancję jakości. Oferta jest przygotowana w taki sposób, aby klient był zadowolony z oferowanych usług. Wśród prezentowanych produktów znajdują się:

 

Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne

 

Oferowane rolety wewnętrzne wykonane są z materiałów różnego rodzaju. Klient ma możliwość doboru materiału, w tym materiałów niepalnych oraz koloru. Mają one za zadanie chronić pomieszczenia przed nasłonecznieniem oraz nagrzaniem. Natomiast rolety zewnętrzne, to solidna konstrukcja odporna na działanie czynników zewnętrznych, ma ona chronić przed działaniem sił przyrody.

 

Różnego typu żaluzje

 

Oprócz zwykłych żaluzji aluminiowych, w sprzedaży są także verticale. Verticale, to dobre rozwiązanie, jeśli ważny jest wystrój wnętrza. Mogą służyć również jako przegrody pomieszczeń lub drzwi. Do żaluzji można zaliczyć także plisy, które są nowoczesną formą osłony okien. Zwijają się one w harmonijkę, są łatwe w obsłudze, a jednocześnie skuteczne.

 

MoskitieryMoskitiery

 

Dla osób, które chcą mieć zapewniony komfort i stałą osłonę przed insektami, RolPro oferuje zakup moskitier. Są one tanie, a zarazem praktyczne. Dodatkowo jest możliwość, aby zostały zamontowane bezinwazyjnie.

Jak przydatne są moskitiery, można dowiedzieć się właśnie latem, kiedy do wnętrz domów i mieszkań dostaje się najwięcej natrętnych owadów. Muchy i komary mogą skutecznie uprzykrzyć życie domowników. Zamontowanie w oknach moskitier sprawi, że do wnętrza domu nie dostanie się żaden niechciany gość. 

 

Zalety moskitier

 

Moskitiery mają wiele zalet, które sprawiają, że ich montaż jest bardzo dobrym rozwiązaniem:

 

  • można dopasować je do każdego rodzaju okien i drzwi, także tych o nietypowych wymiarach
  • nie tylko chronią wnętrze przed owadami, skutecznie zatrzymują także liście i zanieczyszczenia innego rodzaju
  • dostępne są w szerokiej gamie oklein i kolorów, co sprawia, że z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza. 

 

Rodzaje moskitier

 

Zajmujemy się specjalnie dla Państwa produkcją moskitier ramkowych okiennych. Jest to ich najpopularniejsza forma. Oferujemy Państwu produkt tani i praktyczny, a przy tym bardzo skuteczny. Moskitierę umieszcza się we framudze okna w sposób zupełnie bezinwazyjny. Specjalnie wyprofilowana płetwa na zewnętrznej ramie moskitiery znacznie zwiększa jej szczelność. 

 

Nasza firma, działająca na terenie Torunia, oferuje również Państwu moskitiery rolowane okienne. To znakomite rozwiązanie do okien, drzwi i okien dachowych. Wykonana z włókna szklanego siatka umieszczona jest w aluminiowych prowadnicach i kasecie. Konstrukcja jest odporna na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych. Moskitier rolowanych nie trzeba demontować nawet w zimie, bowiem montowana przez nas kaseta doskonale chroni siatkę przed zniszczeniem.

RolPro.eu

ul. Grudziądzka 163 d lok. 10
87-100 Toruń
Tel : 503-900-131
Email : rolpro@rolpro.eu